Kiralama Bilgileri

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI SINIRLAMALARI
En az 20 yaşında, minimum 2 yıllık sürücü belgesine sahip ve araç kullanmada deneyimli olmak gerekmektedir

KİRALAMA SÜRESİ
En az kiralama süresi 24 saattir

UZUN SÜRELİ KİRALAMA
En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için bizi arayınız.

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR
Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri ile kasko dahildir. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

TEK YÖNLÜ KİRALAMALAR
Bir gün süreli kiralamalarda ve aracın başka bir şehirde iadesi durumunda Tek Yön ücreti uygulanır. Uzun süreli kiralamalarda bu ücret uygulanmaz

İLAVE SÜRÜCÜLER
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ; ilave sürücü/sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin , Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi/kişiler ayrı,ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

TESLİM ETME VE TESLİM ALMA
1-7 gün arasındaki kiralamalarda ayrıca diğer şehirde teslim etme ve/veya teslim alma ücreti alınır. Ancak kiralama ücreti 7 günün üzerine çıkarsa herhangi bir ek ücret talep edilmez.

TESLİM GECİKMELERİ
Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için , sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3'ü , 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

SİGORTALAR
Araçlarımızda, kanun gereği zorunlu olan Trafik Sigartası ve kasko mevcuttur. Sigortalar hakkında geniş bilgi için burayı tıklayınız.

ÖDEME
Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Diners Card, American Express ,Visa, Eurocard, Master Card , Access veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARI
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Aracların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içersinde, kabul edilir.

YURT DIŞINA ÇIKIŞ
Onur Rent A Car Oto Kiralama' nın belgesel izni olmaksızın araçlar yurt dışına çıkamazlar.